پیشگیری و درمان قطعی سرطان ودیابت

شنبه 17 اسفند 1392  01:42 ق.ظ

پیشگیری و درمان قطعی سرطان ودیابت

با ارایه روشی نوین از فعالیت و حركات بدن به این نتیجه رسیدیم زمینه اصلی اكثر بیماری ها از جمله سرطان ، سكته مغزی ، سكته قلبی ، دیابت  فشار خون ، ..... ناشی از:
الف ) خواب در طول روز ب) مصـرف زیاد  موادی مثل شیر و ماست و پرتقال و .... همراه با غذا است لذا افرادی كه در طول روز یعنی از ساعت 6 صبح تا 10 شب هیچـگونه خوابی نداشـته باشند وازمـصرف موادی مثل ماست و ... خودداری نمایند هرگز دچار بیماری نمیشوند و در صورت داشتن بیماری با این شیوه طی چندین ماه بهبودی قطعی است . آمار دراین زمینه100% میباشد .


تـنـها دلیل دیـابـت (1و2) خـواب در طـول روز و مـصرف زیـاد ماسـت شـیر،پرتـقـال،مـوز و...میـبـاشد

 

الف)  در رابطه با خواب مطالب به حد لازم در كتاب حكمت حیات توضیح داده شده است

 

 ب) اما در مورد لبنیات :

بطور كلی مواد كلیسم دار مثل پرتقال و موز و بخصوص لبنیات مثل ماست و شیر به تنهایی غذای كاملی هستند.

 

یعنی یك فرد فقط با مصرف لبنیات میتواند مدتها براحتی زندگی كند. حال اگرماست ویا شیر راهمراه باغذای دیگری مصرف كند بدن انسان در وهله اول انرژی مورد نیازش را ازلبنیات تامین خواهد كرد درنتیجه مواد قندی و چربیها بدون اینكه بسوزند دربدن باقی می مانند كه موجب بیماری دیابت وچربی خون ودرنهایت بیمارهای قلبی و... میشوند.

 

متاسفانه درعلم پزشكی قدیم و حتی پیشرفته امروزی بحثی در مورد تقدم وتاخر ویتامین ها وپروتئین ها و همچنین تضاد اینها با یكدیگر و... وجود ندارد .

 بیماری دیابت از زمان بقراط تا به امروزمطرح است ومیگویند دیابت یك بیماری موذی است كه گاهی بدون اینكه مواد قندی مصرف شود به یكباره میزان آن در خون بالا میرود وگاه حتی بامصرف مواد قندی میزان آن پایین می آید . نه خیر چنین نیست مگرمیشود مرض دارای عقل باشد وبرای انسان موذی گری كند .

 بلكه همان مسئله تقدم و تاخر و تضاد است . و چون چنین موضوعاتی در درمان بسیاری از بیماری ها لحاظ نمی گردد دچار مشكل میشوند.

 

ماست بر خلاف ظاهرش كه وقتی وارد بدن می شود تا چند ساعت بدن را خنك می كند ولی پس از حدود هشت ساعت بواسطه كلسیم موجود در ماست بدن را از داخل گرم كرده و موجب اخلال در متابولیسم و تبادل حرارت بدن و محیط می گردد و ازاین جهت استكه خیلی ها فكر می كنند طبیعت شان گرم است درحالیكه چنین نیست ، قطع لبنیات ( ماست و شیر ) ویا پرتقال باعث پایین آمدن دمای بدن می شود.

 

البته كسی نمی گوید لبنیات چیز خوبی نیست بلكه بهترین وسالمترین ماده غذایی است در صورتیكه فقط وبه تنهایی بعنوان غذا مصرف شود نه همراه با غذای دیگری و دیگراینكه مسئله تقدم و تاخر و .... در مواد غذایی منحصر به لبنیات نیست ،‌ چون اكثر بیماری های مردم ناشی از آن است در اینجا ذكر شد.

 

لذا رعایت مطالب فوق حتی برای افرادی كه سالم هستند بعنوان پیشگیری ضروری است و افرادی كه دارای بیماری هستند بهتر است حداقل بمدت یك سال از مصرف لبنیات پرهیز كرده و بعد ازآن فقط از لبنیات بعنوان صبحانه استفاده نمایند.

 

نكته مهم : افرادیكه در طول روز هیچگونه خوابی نداشته باشند و ماست و...زیاد مصرف می كنند موجب افزایش قند و چربی نیز میگردد اما معمولا میزان قند شان  كمتر از 200 میباشد و چربی آنها هم چندان زیاد نخواهد بود

 

سیر درمان

 

كسانیكه از این روش برای درمان بیماریشان ( دیابت . فشار خون . سرطان یا .....) استفاده میكنند در طول درمان مواردی پیش می آید كه آگاهی از آن بسیار ضروری و لازم است .

 

عموما بیماری ها به یكباره بوجود نمی آید بلكه بطور لایه ای ( تكاملی ) شكل می گیرند مثلا لایه اول بصورت نازك وارد بدن انسان میشود كه فرد بیمار اصلا متوجه آن نمی شود بعد از مدتی لایه دوم كه كمی ضخیم تر است همراه با مختصری درد وارد بدن انسان می شود و بعد ..... تا اینكه بیماری به حد كمال رسیده و بروز می كند و هر چه زمان می گذرد بیماری شدید و بزرگتر می شود .

 

حال اگر كسی به روش و رژیم مذكور را عمل می كند . خروج بیماری از بدنش نیزبه صورت لایه ای خواهد بود مثل ورود بیماری به بدن .

 

هفته اول چون ورود بیماری به بدن متوقف میشود فرد احساس آرامش می كند .اما درهفته دوم چون لایه اول بیماری می خواهد از بدن خارج شود اندكی اختلالات جسمی ( درد و تب ناشی از عفونت و...) بروز می كند بعد از آن دوباره آرامش نسبی برقرار می شود و در خروج لایه دوم بیماری باز هم باكمی درد و تب همراه خواهد بود .

 

این فراز و نشیب ها ( حركت سینوسی ) آنقدرادامه پیدامی كند تا اینكه آخرین لایه بیماری ازبدن خارج شود .البته فاصله خروج لایه های بیماری رفته رفته بیشتر میشود وبه همین نسبت بازتاب بیماری( تب ودردها و.... ) كمتر میشود .

بیماری هرچقدر بزرگ وسخت باشد و یا سن فرد بیمار بالا باشد . تعداد این فراز و نشیب ها زیاد و سیر

درمان طولانی خواهد بود. و هرچه از خروج اولین لایه بیماری فاصله میگیریم ازشدت دردهای برگشتی كاسته می شود . زیرا ترتیب خروج  بیماری برعكس ترتیب ورود بیماری است یعنی اولین لایه خروج بیماری  برابراست با آخرین لایه ورود بیماری به بدن .َ

 

لذا توصیه می شود در بیماریهای خطرناك مثل فشار خون بالا و بیماری دیابت وشیمی درمانی و قلبی و

بیماریهائی كه عمیق هستند داروهای مصرفی را تاهنگام بازگشت كامل بیماری قطع نكنند وهمچنین بهتر

است خواب روزانه را به قبل از خوردن نهار منتقل و به تدریج قطع كنند .

 

تنها مشكلی كه دراین میان وجود دارد اینستكه علائم وخصوصیات بیماری هنگام خروج ازبدن با ورودش

تقریبا شبیه هم هستند و از طرفی چون خروج بیماری یك بیماری حقیقی نیست بلكه انعكاس بیماری است

مصرف داروبه میزان مصرف داروی آخرین لایه بیماری ورودی میتواند مشكلاتی رابوجود آورد بدین جهت

تنظیم میزان مصرف دارو باید با دقت بیشتری انجام گیرد .

مثلا دربیماران دیابتی اگرمیزان انسولین مصرفی در هنگام خروج بیماری برابر باانسولین هم ردیف بیماری ورودی اش باشد موجب كاهش شدید قند بدن شده و میتواند آسیب جدی به بدن وارد نماید . بخصوص در بیماران سرطانی كه شیمی درمانی می كنند .

 

در طول درمان

 

از مصرف مواد و میوه ترش وهمچنین ترشیجات بشدت خودداری شود زیرا این مواد نه تنها موجب اخلال در سیر درمان میشوند بلکه مصرف زیاد آن در افراد سالم باعث بیماری اعصاب وافسردگی و پوستی و در سنین بالاتر  موجب بیماری _آلزایمر_ فراموشی میگردد ویكی از عوامل مهم فشار خون است وعلت كم خونی در افراد بخصوص كودكان وجوانان همین مصرف زیاد ترشیجات است و از مصرف غذا ونوشیدنی های داغ پرهیز گردد چون گذشته از اینكه قدرت بدنی انسان را كاهش می دهد یكی از عوامل افزایش فشار خون می باشد

 

 

بیماری های فرعی

 

نكته جالب اینجاست همانطور كه خواب در طول روز زمینه اصلی بسیاری از بیماریهاست نخوابیدن در طول روز باعث خروج تمام بیماریها می شود یعنی اگر شخصی بیماری بزرگی مثل دیابت داشته باشد و انسولین تزریق می كند در صورتی كه به این شیوه عمل می كند باعث میشود تمامی بیماریهای پنهان و نهفته كه در بدن فرد وجود دارد واز آن آگاهی ندارد خارج شود لذا بروز تب و دردهای پراكنده ونامفهوم و ظاهرا بی دلیل مثل درد كتف ها ، اطراف قفسه سینه ، لگن خاصره ، انگشتان دست و پا ، زانو ، مفاصل و طپش قلب و... ناشی از  خروج همین بیماریهای فرعی است و گاه مشاهده شده عفونتهای برگشتی وقتی وارد دستگاه گوارش

بدن ( معده و روده و....) می شود موجب مختصری اختلالات روحی وعصبی و افكار منفی در انسان میگردد.

 

البته موارد فوق چون بیماری اصلی نیستند بصورت بسیار ضعیف و خفیف ظاهر میشوند وقابل اعتنا نیستند و

ذكر آن در اینجا فقط به جهت آگاهی بیمار میباشد و مطلب دیگر اینكه در طول درمان ممكن است دو بارعریق (‌ عرق كردن ) شدید در نیمه های شب اتفاق بیفتد(كه اینهم علامت خوبی است چون نشان ازخروج سریع بیماری می باشد وغالبا پایان این دردها، گلودرد( حلق است كه در صورت مراجعه به پزشك و انجام معاینات و آزمایشات هیچ دلیل وعلامتی بر وجود بیماری گلونشان نخواهد داد)  .

شایان ذكر است كه صبح زود بیدار شدن و در طول روز نخوابیدن موجب فعالیت زیاد كلیه ها می شود در نتیجه حدود 10% از وزن بدن كاهش می یابد درعوض قدرت بدنی انسان بیشترمی شود زیرااین مایعات بیماری زاست كه از بدن خارج می شود و احتمال اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات را كم و در ترك آن بسیار موثراست و از علایم ظاهری نخوابیدن درطول روز این استكه بینی كوچك ، چشم ها درشت ، لبها و گوش ها كوچك میشود و در صورتیكه سه بار در روز استنشاق نمایید رنگ صورتش سرخ وسفید میگردد . مثل دوران جوانی .

 

توضیح : ما در اینجا برای مثال دیابت را بعنوان بیماری اصلی ذكر كردیم حال ممكن است یكی ازهمین بیماریهای فرعی و یا روماتیسم ، زخم معده و.... بیماری اصلی باشد و دیابت بیماری فرعی و پنهان در بدن عمل نمایید

 

" دقت فرمایید "

www.cancer4.ir/


نوشته شده توسط: تی کی من Tkman | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

برچسب ها: پیشگیری و درمان قطعی سرطان ودیابت ، پیشگیری سرطان ودیابت ، پیشگیری سرطان ، پیشگیری دیابت ، درمان دیابت ، بهترین درمان دیابت ، درمان قطعی دیابت ،

آموزش ساخت گروه در جیمیل

یکشنبه 11 اسفند 1392  08:04 ق.ظآموزش تصویری , ساختن گروه در جی میل   

یکی از روشهای ارسال ایمیل گروهی ساختن گروه در جیمیل و یاهو می باشد.
ساختن گروه های جیمیل و یاهو شباهت های زیادی به همدیگر دارد ولی اضافه نمودن اعضا در گروه یاهو بسیار مشکل می باشد ولی در جیمیل می توان اینکار را ساده تر انجام داد. در ادامه نحوه ساختن و ارسال ایمیل از طریق گروه جیمیل به صورت تصویری آموزش داده شده است.

مرحله ا) وارد ایمیل جیمیل خود شوید (اگر جیمیل ندارید ساختن آن سریع و راحت می باشد و از طریق آدرس www.gmail.com  می توانید اقدام نمایید)
مطابق عکس زیر بر روی group کلیک نمایید.
 

ساختن گروه جیمیل

مرحله 2) مطابق شکل روی گزینه creat a group کلیک نمایید.

ساختن گروه جیمیل

مرحله 3) نامی برای گروه خود انتخاب نمایید و توضیح مختصری در مورد گروه بنویسید و مطابق شکل عمل نمایید:

انتخاب نام گروه

مرحله 4) مطابق شکل عمل نمایید

وارد کردن عبارت در کادر

مرحله 5) مطابق شکل عمل نمایید

دکمه اسکیپ را بزنید

مرحله 6) برای افزدون ایمیل ها روی گزینه invite members  کلیک نمایید.

افزدون اعضای گروه

مرحله7) برای اضافه نمودن لیست ایمیلهایتان در گروه جیمیل مطابق شکل زیر add members directly  را انتخاب نمایید و لیست ایمیل را وارد نمایید ( هر ایمیل را در یک خط وارد نمایید) و مطابق شکل متنی نیز برای این افرادی که اضافه می نمایید وارد کنید تا به ایمیل آنها ارسال شود. روزانه 100 ایمیل می توانید اضافه نمایید. هر مرتبه حدود 10 ایمیل می توان اضافه نمایید و روزانه 100 ایمیل می توان اضافه نمود

اضافه نمودن لیست ایمیل

مرحله 8) برای ارسال ایمیل به لیست اعضایی که قبلا به گروه جیمیلتان  اضافه نموده اید می توانید از بخش Discussion  گزینه new post را کلیک نمایید.

پست جدید

مرحله 9) نامی برای ایمیلتان انتخاب و متن را وارد نمایید و ایمیل را ارسال نمایید، در همان لحظه برای تمام اعضای گروهتان ایمیل ارسال می گردد.

ارسال ایمیل

برای اینکه بتوانید تعداد زیادی ایمیل ارسال نمایید بایستی چندین ایمیل جیمیل داشته باشید و در هر کدام گروه جیمیل بسازید و روزانه می توانید 100 عضو جدید اضافه نمایید مثلا اگر 10 گروه داشته باشید روزانه 1000 ایمیل ارسال می کنید و اگر مرتبا این کار را انجام دهید چندین گروه خواهید داشت و هر زمانیکه بخواهید می توانید به همه اعضای گروه ایمیل ارسال نمایید.
امکانات زیادی دیگری نیز در گروه جیمیل وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید.  


نوشته شده توسط: تی کی من Tkman | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

برچسب ها: آموزش ساخت گروپ در جیمیل ، آموزش ساخت گروه در جیمیل ، اموزش گروپ در جیمیل ، اموزش ساخت گروپ جیمیل ، اموزش ارسال ایمیل گروهی با جیمل ،

ارسال پیامک تبلیغاتی

شنبه 10 اسفند 1392  08:35 ق.ظ

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه  -- ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه 

 ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

نوشته شده توسط: تی کی من Tkman | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

برچسب ها: ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه -- ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه ، ارسال پیامک تبلیغاتی ، پیامک تبلیغاتی ، ارسال اس ام اس تبلیغاتی ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات