پیشگیری و درمان قطعی سرطان ودیابت

شنبه 17 اسفند 1392  01:42 ق.ظ

پیشگیری و درمان قطعی سرطان ودیابت

با ارایه روشی نوین از فعالیت و حركات بدن به این نتیجه رسیدیم زمینه اصلی اكثر بیماری ها از جمله سرطان ، سكته مغزی ، سكته قلبی ، دیابت  فشار خون ، ..... ناشی از:
الف ) خواب در طول روز ب) مصـرف زیاد  موادی مثل شیر و ماست و پرتقال و .... همراه با غذا است لذا افرادی كه در طول روز یعنی از ساعت 6 صبح تا 10 شب هیچـگونه خوابی نداشـته باشند وازمـصرف موادی مثل ماست و ... خودداری نمایند هرگز دچار بیماری نمیشوند و در صورت داشتن بیماری با این شیوه طی چندین ماه بهبودی قطعی است . آمار دراین زمینه100% میباشد .


تـنـها دلیل دیـابـت (1و2) خـواب در طـول روز و مـصرف زیـاد ماسـت شـیر،پرتـقـال،مـوز و...میـبـاشد

 

الف)  در رابطه با خواب مطالب به حد لازم در كتاب حكمت حیات توضیح داده شده است

 

 ب) اما در مورد لبنیات :

بطور كلی مواد كلیسم دار مثل پرتقال و موز و بخصوص لبنیات مثل ماست و شیر به تنهایی غذای كاملی هستند.

 

یعنی یك فرد فقط با مصرف لبنیات میتواند مدتها براحتی زندگی كند. حال اگرماست ویا شیر راهمراه باغذای دیگری مصرف كند بدن انسان در وهله اول انرژی مورد نیازش را ازلبنیات تامین خواهد كرد درنتیجه مواد قندی و چربیها بدون اینكه بسوزند دربدن باقی می مانند كه موجب بیماری دیابت وچربی خون ودرنهایت بیمارهای قلبی و... میشوند.

 

متاسفانه درعلم پزشكی قدیم و حتی پیشرفته امروزی بحثی در مورد تقدم وتاخر ویتامین ها وپروتئین ها و همچنین تضاد اینها با یكدیگر و... وجود ندارد .

 بیماری دیابت از زمان بقراط تا به امروزمطرح است ومیگویند دیابت یك بیماری موذی است كه گاهی بدون اینكه مواد قندی مصرف شود به یكباره میزان آن در خون بالا میرود وگاه حتی بامصرف مواد قندی میزان آن پایین می آید . نه خیر چنین نیست مگرمیشود مرض دارای عقل باشد وبرای انسان موذی گری كند .

 بلكه همان مسئله تقدم و تاخر و تضاد است . و چون چنین موضوعاتی در درمان بسیاری از بیماری ها لحاظ نمی گردد دچار مشكل میشوند.

 

ماست بر خلاف ظاهرش كه وقتی وارد بدن می شود تا چند ساعت بدن را خنك می كند ولی پس از حدود هشت ساعت بواسطه كلسیم موجود در ماست بدن را از داخل گرم كرده و موجب اخلال در متابولیسم و تبادل حرارت بدن و محیط می گردد و ازاین جهت استكه خیلی ها فكر می كنند طبیعت شان گرم است درحالیكه چنین نیست ، قطع لبنیات ( ماست و شیر ) ویا پرتقال باعث پایین آمدن دمای بدن می شود.

 

البته كسی نمی گوید لبنیات چیز خوبی نیست بلكه بهترین وسالمترین ماده غذایی است در صورتیكه فقط وبه تنهایی بعنوان غذا مصرف شود نه همراه با غذای دیگری و دیگراینكه مسئله تقدم و تاخر و .... در مواد غذایی منحصر به لبنیات نیست ،‌ چون اكثر بیماری های مردم ناشی از آن است در اینجا ذكر شد.

 

لذا رعایت مطالب فوق حتی برای افرادی كه سالم هستند بعنوان پیشگیری ضروری است و افرادی كه دارای بیماری هستند بهتر است حداقل بمدت یك سال از مصرف لبنیات پرهیز كرده و بعد ازآن فقط از لبنیات بعنوان صبحانه استفاده نمایند.

 

نكته مهم : افرادیكه در طول روز هیچگونه خوابی نداشته باشند و ماست و...زیاد مصرف می كنند موجب افزایش قند و چربی نیز میگردد اما معمولا میزان قند شان  كمتر از 200 میباشد و چربی آنها هم چندان زیاد نخواهد بود